Toffifee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Saldžiu aromatu pritraukiantis šunynas...
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Teddy Bear (sav.Apple.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Teddy Bear (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Teddy Bear (sav.Apple.)   Teddy Bear (sav.Apple.) EmptyPir. 04 02, 2012 4:32 pm

Teddy Bear (sav.Apple.) 828e3afb887c

Vardas: Teddy Bear
Veislė: Špicas
Lytis: Patinas
Amžius: 2 metukai


Teddy Bear (sav.Apple.) 56d6d34562be
Teddy Bear - ...

Fotoalbumas:

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Teddy Bear (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teddy Bear (sav.Apple.)   Teddy Bear (sav.Apple.) EmptyTr. 04 04, 2012 11:42 am

Įžengiu pro Teduko duris kartu su broliuku Baby TJ. Jie linksmai laksto, o tuo tarpu aš sutvarkau kambariuką, nes čia tikra betvarkė. Pasileidžiu muziką ir plaunu grindis. Atsisuku ir matau kaip mažyliai gražiai žaidžia, net sau mintyse pasakiau "Aw.. Kaip miela" . Po geros valandos namų ruošos ir žaidimų, pasikviečiu neklaužadas ir prisegusi pavadėlius išsivedu broliukus paišdykauti lauke, nes šiandien puikus oras.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Grįžtame visi trys sušilę ir laimingi. Sumąstome dar pažaisti ir pradedame volios ant žemės, kaip patys geriausi draugai pasaulyje, nors pažįstami visai nesenai. Teddy atsineša žaisliuką ir visi trys pradedame peštis, kieno gi bus tas žaisliukas. Pavargę atsistojame, aš nueinu prie kėdės, paimu pavaduką ir pasišaukusi TJ einu į jo kambariuką.
Atgal į viršų Go down
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Teddy Bear (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teddy Bear (sav.Apple.)   Teddy Bear (sav.Apple.) EmptyŠt. 08 11, 2012 4:32 pm

Po tiek daug laiko, nusprendžiau aplankyti savo mažiuką. Pradariusi duris, pamatau, kad mažiukas ne toks jau ir mažas. Apkabinu savo Teduką ir stipriai stipriai apsikabinusi išbučiuoju (inlove) .
- Labai tavęs pasiilgau Tedukai.
- Au au.- lyg atsakydamas suloja Teddy.
- Gal norėtum eiti pasivaikščioti?
Tedukas pradeda šokinėti aplink mane ir loti. Paimu pavadėlį, pasišaukiu mažiuką ir einu su juo pasivaikščioti.
........................................................................................................................
Grįžtame namo. Paleidžiu Teduką nuo pavaduko. Pavadėlį padedu ant spintelės.
- Man jau reikia eiti mažyli, susimatysim rytoj.
Išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Teddy Bear (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teddy Bear (sav.Apple.)   Teddy Bear (sav.Apple.) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Teddy Bear (sav.Apple.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Baby TJ (sav.Apple.)
» Apple kūryba :)
» Ferny (sav.Apple.)
» Tornado (sav.Apple.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toffifee :: Apple. gyvenvietė-
Pereiti į: