Toffifee
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Saldžiu aromatu pritraukiantis šunynas...
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Baby TJ (sav.Apple.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Baby TJ (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Baby TJ (sav.Apple.)   Baby TJ (sav.Apple.) EmptyPir. 04 02, 2012 4:52 pm

Baby TJ (sav.Apple.) Edbd4c8bbd0b

Vardas: Baby TJ
Veislė: Špicas
Lytis: Patinas
Amžius: 2 metukai

Baby TJ (sav.Apple.) D96bfb7e6107

Baby TJ-...

Fotoalbumas:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Baby TJ (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby TJ (sav.Apple.)   Baby TJ (sav.Apple.) EmptyTr. 04 04, 2012 11:32 am

Pasibeldžiu į duris ant kurių kabo užrašas " Baby TJ". Atidarau dureles ir įžengiu į vidų. Keista kad taip tvarkinga. Mintyse sau pasakau:
- Manau jis dar nepriprato prie naujos aplinkos.
Prieinu prie TJ guoliuko, atsitupiu ir paglostau galvytę, mažylis atsibunda ir palaižo mano ranką. Atsistoju ir pasišaukiu mažulėlį pas save . Užsegu pavaduką ir išeinu kartu su Baby TJ pas Teddy.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Grįžtame pilni linksmų nuotykių ir džiaugsmo. Net grįžus namo Baby Tj pasiima kamuoliuką ir atnešęs man prašo, kad aš kartu pažaisčiau. Pažaidžiam kokį gerą pusvalandį ir einame nusnūsti. TJ atsigula į guoliuką ir saldžiai saldžiai užmiega. Išeinu.
Atgal į viršų Go down
Apple.
Admin
Apple.


Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-11-13

Baby TJ (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby TJ (sav.Apple.)   Baby TJ (sav.Apple.) EmptyŠt. 08 11, 2012 4:59 pm

Ateinu pas savo Baby, bet tokį nepanašų į Baby, bet jis vis tiek liks mano Baby. Apkabinu TJ ir leidžiu pasidžiaugti į svečius užsukusiam broliukui.
- Na manau atsidžiaugsit dar lauke :)
Paimu TJ pavaduką ir šuoliuojam į laukutį.
..................................................................................................................
Grįžtame namo. Nusegusi pavadėlį, padedu jį į spintą esančią prie durų.
- Aš jau turiu skubėti. Butinai užeisiu rytoj :)
Išeinu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Baby TJ (sav.Apple.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Baby TJ (sav.Apple.)   Baby TJ (sav.Apple.) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Baby TJ (sav.Apple.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apple kūryba :)
» Ferny (sav.Apple.)
» Tornado (sav.Apple.)
» Teddy Bear (sav.Apple.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toffifee :: Apple. gyvenvietė-
Pereiti į: